Close

Strony internetowe
dla lekarzy, przychodni i diagnostyki

Strona to najważniejsze narzędzie marketingu. Tworzymy nowoczesne strony, które zarabiają pieniądze.

Dlaczego strona internetowa jest najważniejsza?

Wszystkie działania marketingowe – offline i online – kierują na stronę internetową. Wszystkie drogi prowadzą na stronę – z dużą dozą prawdopodobieństwa, każdy z naszych klientów będzie miał ją przed oczami.

Bez względu na to, w jakie działania marketingowe inwestujesz, strona internetowa Twojego gabinetu, przychodni czy laboratorium jest centrum dowodzenia marketingiem.

1

Pierwsze wrażenie

Strona pełni funkcję pierwszego kontaktu z pacjentem i ma olbrzymi wpływ na jego pierwsze wrażenie. Piękna, treściwa strona jest jak biały fartuch lekarza – buduje zaufanie.

2

Generuje bezpłatny ruch​

Dobrze przygotowane treści oraz struktura strony generują bezpłatny ruch na stronie, który bezpośrednio przekłada się na ilość rejestracji.

3

Obniża koszt marketingu

Szybka, treściwa strona jest bardzo dobrze odbierana przez roboty Google, dzięki temu pozycjonowanie i reklamy Google Ads są znacznie tańsze.

4

Odciąża rejestrację

Dostarczając wyczerpujących informacji pacjentom na temat naszej placówki medycznej odciążamy pracowników rejestracji i linie telefoniczne.

Czy Twoja strona spełnia swoją rolę?

Dobrze wykonana strona internetowa jest wizytówką, która zachęca pacjenta do dalszego kontaktu. Jest centrum dowodzenia marketingiem – wszystkie jego nitki splatają się w tym miejscu.

Perfekcyjnie wykonana strona jest inwestycją, która zwraca się w błyskawicznym tempie.

 

Czy masz już stronę, która spełnia te kryteria?

Potrzebujesz perfekcyjnej strony?

Jeśli potrzebujesz nowej strony lub masz stronę, lecz nie spełnia ona Twoich oczekiwań skontaktuj się z nami.